úvodní Novinky Eri - Český bezdrát má datově neomezené Lte , ale ...


Eri - Český bezdrát má datově neomezené Lte , ale ...

19.05.2016

Český bezdrát poskytuje Službu datově neomezeného mobilního připojení k Internetu Eri - LTE. Podporovány jsou všechna koncová mobilní zařízení umožňující přípojení k síti 2G, 3G nebo 4G / LTE.

Službu VPN u našich Eri - LTE služeb není možno využít.

LTE připojení je určeno pro jedno koncové mobilní zařízení.

"Služba Eri – LTE není náhradou za pevné připojení k Internetu typu ADSL / VDSL a je určena pro přenosné koncové zařízení. V případě, že Uživatel bude v rozporu s tímto využívat Službu pro pevné připojení s využitím např. routeru nebo hotspotu, na který bude připojeno více než jedno koncové zařízení, je ČB oprávněn rychlost připojení omezit až na 96 Kbps."

Služby Eri - LTE lze objednat i s hlasem včetně zasílání SMS a MMS zpráv - tarify Eri - Panter a nebo službou volání s EriVoIP- CallBack, která umožnuje zajímavou alternativu levného volání.

Služba Eri - LTE je určena zejména pro ty zákazníky, kteří nechtějí neustále hlídat zakoupený datový balíček, ale chtějí mít jistotu, že mobilní připojení bude kvalitní, stabilní a zabezpečené. Zákazníci EriMobile tak mohou po celou dobu využívat např. bankovní služby, GPS mapy, email nebo i např. dálkovou správu svého PC nebo i firemní LAN sítě (vhodné např. pro pracovníky v IT – možnost objednání veřejné statické IP adresy).

Strategie Českého bezdrátu je podobná, jako u pevného připojení k Internetu, kde cenu určuje rychlost spojení. Tarify Eri - LTE jsou určeny pro Internetové připojení mobilního koncového zařízení podporující technologii LTE typu mobilního telefonutabletu nebo notebooku.


Název službyRychlost připojeníDostupnost službyTechnologieAktivaceMěsíční cena
(s DPH 21%)

Eri - LTE Basic

0.5 Mb/s ČR Eri - 3G a 4G/LTE 198 Kč 198 Kč

Eri - LTE Cool

1 Mb/s ČR Eri - 3G a 4G/LTE 198 Kč 299 Kč

Eri - LTE OK

2 Mb/s ČR Eri - 3G a 4G/LTE 198 Kč 499 Kč

Eri - LTE Good

3 Mb/s ČR Eri - 3G a 4G/LTE 198 Kč 699 Kč

Eri - LTE Best

6 Mb/s ČR Eri - 3G a 4G/LTE 198 Kč 849 Kč

Eri - LTE Excellent

12 Mb/s ČR Eri - 3G a 4G/LTE 198 Kč 989 Kč

»zpět do archivu novinek