Nordic 5G Plus

Nordic Telecom Vám jako první v ČR představuje superrychlý 5G internet na doma (3,7Ghz LTE TDD). Náš internet umožní každému členovi domácnosti streamovat HD video v jeden okamžik, nebo stáhnout film v HD kvalitě za pár minut. Rychlost připojení je 5x rychlejší než nabídka Wi-Fi poskytovatelů (dle statistik serveru DSL.cz). 5G internet na doma je pevný internet vzduchem v kvalitě optiky. Nyní ho můžete vyzkoušet i Vy. Věříme, že budete spokojeni a nebudete už chtít měnit, proto je vše zcela bez závazků.

Jak probíhá instalace:

V domluveném termínu se dostaví instalační technik, který vybere vhodné místo pro instalaci. Ta obsahuje umístění venkovní jednotky (anténa a modem) a vnitřní jednotky (Wi-Fi router).

Protože je celý proces individuální, tak se na podrobnostech instalace domluvíte přímo s technikem na místě. Samotná instalace je časově nenáročná. Technik bude jen potřebovat přístup na střechu a navrhne nejvhodnější umístění vnitřního routeru pro optimální řešení internetu u vás doma. Více informací o instalaci naleznete zde.

Dostupnost: do 1 dne
Cena / měsíc: 255,-Kč 555,-Kč
Běžná cena:
Ušetříte:
555,-Kč
300 ,-Kč (54%)
Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
255,-Kč
211,-Kč
Nordic 5G Plus č.1
Nordic 5G Plus č.1
Nordic 5G Plus č.2
Kategorie: Nordic Telecom
Dostupnost: do 1 dne
Objem: Neomezeně
Rychlost přenosu dat: 100/10 Mb/s
Telefon: ne
Termín (smlouva): Bez závazku
Cena za hardware: 1850,-