úvodní LTE Hardware Lte Modemy TP-Link TL-MR6400 + anténa DMM-7-27-2SP


TP-Link TL-MR6400 + anténa DMM-7-27-2SP

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujieme.

Zvýhodněný komplet do míst ze zhoršeným signálem lte. S jednoduchou a rychlou instalací. TP-Link TL-MR6400 podporuje externí anténu bez nutnosti nastavovat v menu modemu podporu antény. Na konektory SMA se našroubují koncovky od antény panorama antennas DMM -7-27-2SP . Anténa se přidělá z vnějšku na okno gumovou přísavkou (nejlépe směrem k vysílači / BTS /) . Kabel se dá běžně zavřít do plastového okna.

Sdílejte vaši 4G LTE síť
Využijte všechny výhody vaší špičkové LTE sítě s TL-MR6400, který může dosáhnout stahovací rychlosti až 150Mbps. TL-MR6400 vám dovoluje sdílet vaši 4G LTE síť přes 3x LAN port a multiple Wi-Fi  s různými zařízeními  , takže si můžete užít nepřerušené HD filmy, rychlé stahování souborů a video chat, který se neseká.

Rychlost bezdrátového připojení 300Mbit/s 
LTE router poskytuje 300Mbps Wi-FI připojení, které potřebujete pro hraní on-line her, HD video streaming, extra-rychlé stahování. Integrovaná anténa vám dovoluje si užít stabilní bezdrátové připojení a vynikající bezdrátové pokrytí.

Konfigurace není potřeba
S integrovaným LTE modemem a vestavěným slotem pro SIM kartu je vše, co potřebujete, pouze vložit SIM kartu a zapnout router. Užívání si rychlé a stabilní Wi-Fi na LTE síti nebylo nikdy jednodušší.

Wi-Fi všude, kde potřebujete
TL-MR6400 nabízí bezkonkurenční pohodlí a všestrannost. Poskytuje dokonalé řešení v jakékoli situaci, od relaxace v pohodlí domova po práci ve vzdálených místech. Stačí pouze zapojit a tím zvýšit produktivitu Tady a Teď a zůstat připojených prostředích. Od výstavní síně po obytné auto, TL-MR6400 vám pokrytí zajistí všude.

Dostupnost: Dodáváme do 6 týdnů
Běžná cena:
Ušetříte:
4 290,-Kč
500 ,-Kč (12%)
Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
3 790,-Kč
3 132,-Kč
V ceně je již zahrnut recyklační poplatek.

 Akce  Náš Tip
set tp-link 6400

set tp-link 6400

set tp-link 6400
set tp-link
Výrobce: TP-Link
Kategorie: Lte Modemy
Dostupnost: Dodáváme do 6 týdnů